SVEIKISĄNARIAI.LT

VERSAN FLUID UNO

Sinovinio skysčio papildas

Produktas yra skirtas osteoartrito (OA) sukeliamam sąnarių skausmui gydyti.

Sinovinio skysčio papildas tiekiamas stikliniame švirkšte su hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (pvz., sinovinio skysčio) struktūrinis elementas.
Produkto sudėtyje esanti stabilizuota hialurono rūgštis yra išgaunama iš mikroorganizmų. Visuose gyvuosiuose organizmuose aptinkama hialurono rūgštis yra identiška ir pasižymi aukštu biosuderinamumo lygiu.
Produktas yra skirtas vienkartiniam naudojimui.
Produktas yra skaidrus, permatomas, klampus, sterilus, nepirogeninis tirpalas.

Terapinis veiksmingumas:
Produktas gali kompensuoti mechaninę įtampą, perduodamą iš išorės.
Produktas gali apsaugoti sinovinį audinį ir skatinti sąnario kremzlės gijimą. Tai yra tam tikras barjeras, apsaugantis sąnarį.

Sudedamosios dalys:
Veiklioji medžiaga: natrio hialuronatas 60 mg.
Pagalbinės medžiagos: dinatrio fosfato dodekahidratas, natrio divandenilio fosfato dihidratas, natrio chloridas, sterilus injekcinis vanduo q.s. iki 3,0 ml. pH 6,8~7,8.

Vartojimas:
Produktas yra skirtas injekcijai į sąnarį.
Terapijos metu vartojamas vienas produkto švirkštas švirkščiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį.
Dozavimas ir injekavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų. Numatoma veiksmingumo trukmė yra 6 mėn. po produkto vartojimo. Produkto švirkštui yra pritaikoma 18-22 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.

Kontraindikacijos:

  • Negalima vartoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams.
  • Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Įspėjimas:
Produktas yra skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti produkto arba maišyti jo su kitais produktais.
Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis.
Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima.
Pakartotinai panaudojus tą patį švirkštą, tai gali sukelti infekciją ar netgi sunkų uždegiminį atsaką.

Pagyvenusių žmonių gydymas
Kadangi senyvo amžiaus žmonių organų funkcijos dažnai yra nusilpusios, terapijos metu gydytojai turėtų ypatingai juos prižiūrėti.

Nėščiųjų ir žindančių moterų gydymas
Jei numatoma gydymo teikiama nauda yra didesnė nei galimas šalutinis poveikis, produktas gali būti skirtas vartoti. Gydymo metu žindančios moterys turėtų nustoti maitinti kūdikį krūtimi.

Vaikų gydymas
Produkto saugumas vaikų gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Galimi šalutiniai poveikiai:
Dažniausiai pasitaikantys šalutiniai poveikiai yra skausmas, pabrinkimas ir sąstingis, jaučiami gydomame kelyje.

Svarbu!
Produktą gali paskirti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno – Lugano, Šveicarija.
Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

Includes twelve sturdy laminated divider cards, ready to be inserted in https://essayclick.net/ your index card box or spelling review box.