Sveiki SąnariaiVERSAN FLUID UNO - Sveiki Sąnariai
SVEIKISĄNARIAI.LT

VERSAN FLUID UNO

https://www.youtube.com/watch?v=xb_HmFuGlOk&t=5s

VERSAN FLUID UNO sinovinio skysčio papildas injekcijoms į sąnarį

Skirtas osteoartrito sukeliamam sąnarių skausmui gydyti:

  • skatina sąnario kremzlės gijimą;
  • sutepa sąnarį iš vidaus;
  • sumažina mechaninę trintį;
  • ir taip saugo sąnarį iš vidaus.

Numatoma „Versan® Fluid Uno“ veiksmingumo trukmė yra 6 mėn. po produkto pavartojimo.

Rekomenduojama skirti 1 produkto švirkštą, švirkščiant į osteoartrito pažeistą sąnarį.

Vartojimas: per terapiją vartojamas vienas produkto švirkštas švirkščiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Produktas yra skirtas injekcijai į sąnarį. Dozavimas ir injekavimo laikas nustatomi atsižvelgiant į paciento juntamus simptomus. Numatoma veiksmingumo trukmė yra 6 mėn. po produkto vartojimo. Produkto švirkštui yra pritaikoma 21–23 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.

Kontraindikacijos: negalima vartoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams. Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Įspėjimas: produktas yra skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti produkto arba maišyti jo su kitais produktais. Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Pakartotinai panaudojus tą patį švirkštą, tai gali sukelti paciento mirtį dėl infekcijos ar užkrėtimo. Nėščiųjų ir žindančių moterų gydymas: jei numatoma gydymo teikiama nauda yra didesnė nei galimas šalutinis poveikis, produktas gali būti skirtas vartoti. Gydymo metu žindančios moterys turėtų nustoti maitinti kūdikį krūtimi. Produkto saugumas vaikų gydymui nėra patikrintas, todėl per terapiją gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Galimi šalutiniai poveikiai: dažniausiai pasitaikantys šalutiniai poveikiai yra skausmas, pabrinkimas ir šiluma, jaučiami gydomame kelyje.

Svarbu! Produktą gali paskirti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Tam, kad išvengtumėte produkto pratekėjimo, nesukite kamštelio strypo pernelyg stipriai, taip pat venkite stūmoklio deformacijos, nes tai padidina išstūmimo jėgą. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Includes twelve sturdy laminated divider cards, ready to be inserted in your index card box or spelling review box.
Turite klausimų?